Naše vize

Chceme se stát uznávanými specialisty v oblasti robotiky a její průmyslové integrace. Chceme zákazníkům nabídnout profesionální službu, servis a technickou podporu a zpřístupnit jim tak naše jedinečné technologie.

O nás

ZLÍN ROBOTICS® je specialista na průmyslovou automatizaci a robotizaci. Firma vznikla z vývojového oddělení firmy TNS SERVIS, kde od roku 2011 bylo realizováno více než 40 případů průmyslové automatizace a robotizace. Zkušenosti z realizovaných projektů byly přeneseny do stále rostoucího týmu. Naše know-how nám dovoluje řešit širokou škálu projektů pro zákazníky nejen z elektronického průmyslu ale i automotive, či dalších oborů. Zaměřujeme se nejen na samotnou realizaci projektu, ale jednou z klíčových činností je přinést do procesu efektivní racionalizaci a celkovou návratnost investice do automatizace.

 

Politika kvality naší společnosti je zveřejněna ZDE.

 

Kariéra

Pokud Tě zajímají nejmodernější robotické technologie, fandíš českým technologickým společnostem a láká Tě pracovat v menším dynamickém týmu, budeme rádi, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

AKTUÁLNÍ POZICE

DOTACE

DOTAČNÍ PROJEKTY

Naši dodavatelé

Zákazníkům se snažíme nabízet špičkové stroje a služby. Proto spolupracujeme s dodavateli a výrobci světových značek, které máme ověřené, kteří nabízí inovativní produkty, špičkovou kvalitu a především také podporu pro náš region.

Pokud se chcete stát naším dodavatelem a nabízíte inovativní komponent nebo technologii relevantní pro náš obor automatizace a robotizace, spojte se s naším nákupním oddělením.

Pneumatika/Chapadla:

Řídící systémy:

Simulační software:

Autonomní mobilní roboti AMR:

Kamerové systémy a laserové skenery:

Mikroodporové svařování:

Ultrazvukové svařování:

Svařování MIG/MAG, TIG:

Dávkovací systémy:

Flexibilní podávací technologie:

Bezpečnost:

Letování:

Joomla SEF URLs by Artio

is a registered trademark of ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Czech Republic.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Registered in the Commercial Register maintained by the Regional Court in Brno, file mark C103090