Systém managementu kvality

Systém manažmentu kvality ZLÍN ROBOTICS® je riadený v súlade s medzinárodnou normou ISO9001:2015, podľa ktorej bola naša spoločnosť v roku 2020 certifikovaná. Zhoda s požiadavkami normy ISO9001:2015 je každoročne overovaná prestížnou organizáciou TÜV SÜD.

Certifikát kvality našej spoločnosti je zverejnený TU.

V súlade s kontextom organizácie a strategickými zámermi firmy vyhlásilo vedenie spoločnosti ZLÍN ROBOTICS® Politiku kvality smerujúcu k neustálemu zlepšovaniu systému manažmentu kvality ak trvalej orientácii na spokojných zákazníkov a zamestnancov.

Politika kvality našej spoločnosti je zverejnená TU.

ZLÍN ROBOTICS® vyžaduje pevné zásady pre dodržiavanie pravidiel, ktoré platia naprieč celou spoločnosťou a chránia dôveru našich zákazníkov a ďalších zainteresovaných strán. Etický kódex ZLÍN ROBOTICS® je záväzný dokument, ktorý vyjadruje mravné princípy, stanovuje pravidlá správania a jednania pre našich pracovníkov a spolupracovníkov. Cieľom etického kódexu ZLÍN ROBOTICS® je deklarovať vôľu jej konateľov dodržiavať túto normu správania v dennej praxi a vzťahoch s ostatnými subjektmi vytvárajúcimi podnikateľské prostredie, a prispieť tak ku kultivácii podnikateľského prostredia a prehlbovaniu transparentnosti a partnerstva.

Etický kodex našej spoločnosti je zverejnený TU.

Joomla SEF URLs by Artio

is a registered trademark of ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Czech Republic.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Registered in the Commercial Register maintained by the Regional Court in Brno, file mark C103090